Leden 2013

Some feelings 25

24. ledna 2013 v 18:27 | Michelle |  Long tales
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon/Elena/Stefan/Katherine
Zařazení do děje: Z původně velmi nepříjemného setkání se postupně vyvinou vztahy nečekaných rozměrů. Někdy i pod rouškou skrývání se...
Komentář autora: Bylo hezké číst si vaše komentáře - moc si jich vážím! Tady Vám nabízím další díl a opět PROSÍM (pokud chcete mít další díl rychleji) KOMENTUJTE! Čím více komentářů se objeví, tím rychleji bude další díl :-)

Some feelings 24

22. ledna 2013 v 18:55 | Michelle |  Long tales
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon/Elena/Stefan/Katherine
Zařazení do děje: Z původně velmi nepříjemného setkání se postupně vyvinou vztahy nečekaných rozměrů. Někdy i pod rouškou skrývání se...
Komentář autora: To jste nečekaly, co? Jak dlouho to je, co jsem psala tuhle povídku? Rok a půl od posledního dílu? Každopádně ze záhadných probuzených kapacit mého mozku jsem vyprodukovala tohle. Žádný velký posun v ději zatím nečekejte, potřebovala jsem se dostat zpátky do děje a doufám, že z něho jen tak nevyklouznu, ráda bych tenhle příběh konečně dokončila. Moc prosím o komentáře, bez nich nebudu mít motivaci pokračovat. DĚKUJI.

DIPLOMY za soutěž

15. ledna 2013 v 17:25 | Michelle |  Soutěže
Holky, ještě jednou díky za účast, všechny jste byly skvělé, každý příběh mě překvapil a něčím novým obohatil - fakt díky. Pod perexem jsou VŠECHNY tak dlouho slibované diplomy, doufám, že se Vám budou líbit, snažila jsem se vybírat obrázky, které by pro Vás mohli něco znamenat.

Vyhodnocení posledního kola velké soutěže :-)

14. ledna 2013 v 14:25 | Michelle |  Soutěže
Ještě před tím, než ze sebe vychrlím výsledky se chci strašně moc omluvit za zmatky v tomto kole. Bohužel jsem na zveřejnění článku měla vždycky tak pět minut a nenapadlo mě po sobě kontrolovat na příklad anketu (která se na blog.cz zobrazuje, ale u článku ne...). Takže pardon, snad jsem nakonec všechny zmatky napravila.
Taky se chci omluvit za svou minimální činnost v tomto roce. Čekala jsem po maturitě trochu oddechu, ale zatím jsme ho nepotkala - brigáda, vejška, kroužky a doučování. Vydávám ze sebe všechno a na blog nezbývá síla (stejně tak jako na povídky). Mám teď několik nápadů a pokusím se je nějakým způsobem dát dohromady a alespoň něco zveřejnit. Snad to ještě někdo bude číst.
Pardon, že se vykecávám - VÝSLEDKY JSOU POD PEREXEM.

Hlasujte pro Verču k povídce Smrt si nevybírá!!

4. ledna 2013 v 12:02 | Michelle |  Soutěže
Nevím, jak se to mohlo stát, ale u Verčiné povídky (odkaz) se nezobrazuje anketa s bodováním, proto ji dávám do tohoto článku a vyhodnocení odkládám o další týden.

Veru, tobě se moc a moc omlouvám, ale fakt nechápu, jak se to stalo...