Září 2012

Soutěž - 1.kolo

22. září 2012 v 15:00 | Michelle |  Soutěže
Drahé kolegyně :-)
je 15.00 a já zveřejňuji veškeré potřebné informace k první soutěži, kterou tento blog zažije.
Vaším úkolem bude napsat povídku, která bude navazovat na mnou daný text. Nemusíte mít strach, jedná se jen o kratičký úryvek, jehož pokračování si každá z vás může uzpůsobit dle vlastního gusta. Můžete z něj vytvořit fanfiction nebo čistě vlastní povídku, to je zcela na vašem vlastním názoru.
Sepsanou povídku mi můžete posílat do 29.9. do 23.59. Povídky, které dostanu až po tomto datu, se nebudou moci soutěže zúčastnit. Povídky budu zveřejňovat postupně v původním znění, tedy tak, jak mi je zašlete. Dávejte si prosím pozor na pravopis :-)
Hodnocení bude probíhat následovně. Jednu třetinu hodnocení provedu já (zveřejňovat ho nebudu, abych neovlivňovala čtenáře), zbývající dvě třetiny zajistí čtenářky svými komentáři a především hlasováním v anketě.
U každé zveřejněné povídky bude anketa, ve které čtenáři vaši snahu ohodnotí. Pokud v komentářích najdu něco, co mě vysloveně zaujme (myšleno kladně, na nadávky hrát nebudeme), započítám to do výsledného hodnocení.
Vzhledem k tomu, že nevím, kolik se vás ve skutečnosti zúčastní, nemohu předem říct, kolik kol se bude konat, ale počítám minimálně se třemi.
Pod perexem na vás čeká úryvek, na který máte navázat. V úryvku můžete přidat nebo odebrat nebo změnit jendo slovo, které se vám tam nějakým způsobem nezamlouvá.

Soutěž - informace

19. září 2012 v 21:36 | Michelle |  Soutěže
Milé čtenářky a tentokrát především kolegyně,
v jednom z předešlých článků jsem psala, že bych ráda uspořádala soutěž pro ty z vás, které samy rády píšete. V sobotu přesně v 15.00 se zde objeví instrukce obsahující i text, který bude výchozím textem pro Vaši povídku.
Prosím ty, které už teď tuší, že by se rády zúčastnily o potvrzení v komentářích pod tímto článkem. Děkuji :-)
Michelle

Kupec

19. září 2012 v 10:52 | Michelle |  Jiné
Téma: Vlastní fantasie
Pár: nový kupec/Jana
Zařazení do děje: Před rokem dívka zmizela a policie ji označila za nezvěstnou. Všichni její hledání už dávno vzdali. Až na jediného. Mladého muže, který ji kdysi opustil.
Komentář autora: Tahle povídka je stará víc než tři roky. Už si ani nepamatuju, co mě vedlo k napsaní něčeho tak depresivního. Ale najednou ten nápad byl v mé hlavě a byl tak neodbytný, že jsem ho musela určitým způsobem zhmotnit. Teď (protože nejsem schopná vymyslet nic na Damona a Elenu) vám tento příběh poskytuji :-). Moc vás prosím o komentáře.

Trocha informací

14. září 2012 v 19:37 | Michelle |  Diary
Milé čtenářky,
ano, stále jsem tu. Ještě jsem to po té jedné povídce znovu nezabalila, nebojte se! Jen teď absolutně nemám žádnou inspiraci na povídku o Damonovi a Eleně. Jednu jednorázovku jsem si rozepsala, ale nejsem schopná jí dát šťávu a dopsat ji :-). Nějak nemám vhodný den na psaní - snad to zítra půjde líp.
Jiná povídka by mi asi moc velký problém nedělala, kdybych si mohla vybrat téma a psát o čem chci. Mám dokonce i nápad na celou knihu, ale času je zoufale málo.
Nechci, abyste si myslely, že už nejsem fanynka Damona a Eleny. Stále Damona miluju a vím, že v TVD bude vždycky s Elenou tvořit ten nejlepš pár, ale za prázdniny jsem z celého TVD nějak vypadla a opakovat si posledních pět dílů fakt nezvládám :-).
Uvidím, jak mi půjde psaní zítra, popřípadě vám sem alespoň jako náhradu hodím nějakou povídku, která není fanfiction.
Moc Vám děkuji za Vaši úžasnou a vytrvalou přízeň, moc si jí vážím!
Unavená a inspiraci postrádající Michelle
P.S.: Prosím, podívejte se na anketu a odpovězte. Díky.

Begging you

9. září 2012 v 21:09 | Michelle |  Short tales
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon/Elena
Zařazení do děje: Alternativní děj poslední epizody třetí série.
Komentář autora: Tohle mě napadlo, když jsem přemýšlela nad tím, jak by mohl vypadat konec třetí série. Jak sami vidíte, konec, ve kterém bude Elena upírkou, se v mé hlavě rýsoval už před tím :-). Doufám, že se Vám povídka i po dlouhé pauze bude líbit. Snažila jsem se ji napsat hezky, ale nevím, jestli to ještě umím :-). Moc prosím o komentáře xD

Velkolepý návrat?

7. září 2012 v 20:32 | Michelle |  Diary
Máte pocit, že sníte? Posedla Vás chuť štípnout se do paže, zda skutečně čtete slova napsaná mou rukou?
Není třeba! Opravdu jsem to já :-)