Únor 2012

Nové video

19. února 2012 v 20:23 | Michelle |  Diary
Ahoj, holky :-)
Právě jsem dokončila svou poslední oddechovou a zábavnou činnost před maturitoum, jiná mě už nejspíš nečeká :-(. Jedná se o video o Eleně a jejím vztahu k Salvatorům v třetí sérii.
Mrkněte na to a prosím okomentujte mi to na youtube.com. Díky moc, jste zlatý. Doufám, že se bude líbit ;-)

Follow me on twitter!

12. února 2012 v 18:28 | Michelle |  Diary
Holky, tak si představte, že jsem normálně zcvokla. Vzhledem k tomu, že jsem se zapřísáhla, že si facebook nezaložím, založila jsem si twitter (především proto, abych měla přehled o Nathanielovi Buzolicovi (Kol) :-D. No, to byla prostě láska na první pohled :-). Sice tam ještě nemám ani fotku, ani dodělaný profil, ale časem bude všechno :-).
Takže pokud máte twitter, víte, kde mě najít.

3x14 a pár sdělení...

10. února 2012 v 22:12 | Michelle |  Diary
Zlatíčka, miláčkové, drahouškové,
moc se Vám všem omlouvám. Vím, že jsem slibovala a vytvořila si alespoň nějaký systém v přidávání povídek, ale přestala jsem zvládat, stíhat atd. Moc se Vám omlouvám, fakt, prostě je toho moc, pořád se musím učit a přitom je to pořád málo.
Povídku mám dál promyšlenou, dokonce mám i nějaký nápad na pokračování Some feelings, ale nemám čas to napsat. Stejně tak nestíhám dál opravovat povídky, které mi posíláte. Prosím, prosím, prosím, buďte trpěliví, po maturitě, to zase rozjedu, slibuju.
Proto kvůli škole a nedostatku času pozastavuju blog. Díky za pochopení!
Pod perexem pokračování článku, opouštíme téma tento blog a přesunujeme se k TVD.