S alkoholem - bez zábran!

2. dubna 2011 v 14:39 | Michelle |  Short tales
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon/Elena
Zařazení do děje: Daleko v budoucnosti. :) Městečko Mystic Falls se konečně zbavilo hrozby původního upíra, Klause. Elena je v bezpečí, časy adrenalinu a dobrodužství odezněly. A Stefan začal nudit. (Psáno z pohledu Eleny.)
Komentář autora: Tahle povídka se mi psala skvěle xD. Provokování Stefana, rozhovory s Damonem. ;) Moc doufám, že se vám taky bude líbit. :) KOMENTUJTE! Prosím... :)


Uraženě jsem seděla na barové židličce a lila do sebe už třetího panáka. Nesnášela jsem alkohol, ale co na tom? Potřebovala jsem do něčeho vložit svůj vztek a rozhořčení. Pohodila jsem vlasy a pohledem znuděně bloudila po svých nehtech. Jednoduše řečeno, dělala jsem všechno proto, aby mi zrak opět nesklouzl ke Stefanovi a vysoké blondýnce, se kterou se vybavoval. Teda pokud tam vůbec ještě byli, zamračila jsem se a stiskla rty do úzké přímky.
Asi se ptáte - co se stalo? Rozešli jsme se. Jo, Elena Gilbertová a Stefan Salvatore se pohádali málem do krve a řekli si pá, pá. No, nekoukejte tak vyjeveně. Už docela dost dlouho to skřípalo. Zbavili jsme se Klause, nehrozilo žádné nebezpečí, které by nás poutalo dohromady, a tak náš vztah začal ztrácet na důležitosti. Měli jsme na sebe najednou mnohem víc času a po pravdě? Když mi v krvi neproudil adrenalin ze všech těch dobrodružství kolem nadpřirozena, které se okolo mě motalo, stal se Stefan běžným klukem. Upír, neupír. Prostě nudil a já nudu nesnáším, víme?
A právě, když jsem se rozhodla jít do Grillu a napít se na nový život, setkala jsem se Stefanem. Co mě ovšem rozhodilo, bylo, že vůbec netruchlil. Nemračil se, naopak na všechny strany házel okouzlující úsměvy. A hlavně, o mě pohledem ani nezavadil. Na truc jsem se přesvědčila, že musím zůstat a neutéct jako poražená. Možná jsem měla…
Stefan si vedl dobře. Do čtvrt hodiny si z davu vybral nejhezčí a pravděpodobně nejtupější holku a posadil se s ní ke stolu. Objednal jí jídlo a pití, vesele si s ní vyprávěl, nadšeně přikyvoval, kdykoliv cokoliv prohlásila.
Hele, já nežárlila, jasný?
Jen se to ukrutně dotýkalo mého ega. Nic proti té blondýně, ale byla jsem si jistá, že jsem hezčí a rozhodně inteligentnější. A ani náhodou bych žádnému klukovi nepropadla tak rychle a bez zábran jako ona.
Nenápadně jsem pootočila hlavu na stranu, a když jsem spatřila, že už nesedí naproti sobě, ale vedle sebe, s pozdviženým obočím jsem s hranou chladnou maskou zatřepala hlavou.
"Vypadala bys docela přesvědčivě, kdybys u toho nedrtila skleničku v ruce," ozval se mi u ucha silně ironický hlas. Trhla jsem sebou, div jsem nespadla z vysoké židle a zamračila jsem se.
"Damone," pozdravila jsem zachmuřeně a kývla na barmana, aby mi nalil ještě jednou. Damon si taky objednal.
"Myslel jsem, že se s ním rozešla ty," zatvářil se nezúčastněně, ale jasně jsem viděla, jak mu cuká v koutku úst.
"Hm," pohodila jsem ledabyle vlasy a zarytě zírala na svou plnou skleničku.
"Snaží se ti pomstít," ucítila jsem, jak se naklonil blíž a položil si bradu na mé rameno. "Pořádně jsi ho naštvala," zamručel uznale a já se zachvěla. Protože se mě dotýkal, každé jeho slovo mnou třepotavě procházelo.
"Mně nepřipadá nějak rozhozený," uhnula jsem do strany, abych se zbavila jeho důvěrné blízkosti. Se zašklebením jsem naráz polkla obsah mé skleničky a začala se rozmrzele sbírat. V půli rádoby elegantního seskoku z židle se mi zamotala hlava, noha se mi zahákla o vedlejší židličku a já se nezadržitelně řítila k zemi.
"Je pravda, že už jsem slyšel, že na jaře páchá procentuálně nejvíc lidí sebevraždy, ale že se i ty pokusíš zařadit mezi většinu, jsem netušil," zubil se Damon, který mě na poslední chvíli zachytil a postavil mě na nohy. Pohodil na bar dost bankovek, aby to stačilo za nás oba, mávl na Alaricka, který s Jennou seděl opodál, a rázně mě za paži začal táhnout nejkratší cestou k východu. Skoro se mu podařilo dostat mě ven, jen by se mu do přesně vytyčené trasy nesměla postavit překážka.
"Kam si myslíš, že ji vedeš?" sykl zle Stefan a vztekle se nahrbil.
Aha! Praštila mě pořádně jedna hlasitá myšlenka. Poslechla jsem.
Jemným pohybem jsem vyprostila paži z Damonova sevření a chytila ho za ruku. Jemně jsem ji stiskla a líbezně se na Stefana usmála.
"Stefe, spěcháme, pustil bys nás?" zamrkala jsem a přistoupila k Damonovi blíž. Ten jako obvykle prokázal svou schopnost používat mozek brilantním způsobem a pochopil. Vytáhl ruku z mého sevření a objal mě kolem ramen.
"Jo, spěcháme," ukázal zuby v širokém úsměvu a vysoce provokativním způsobem pozvedl obočí.
"Eleno, ty seš opravdu ubohá herečka," přešlápl sebejistě Stefan. "Já pokaždé poznám, že lžeš."
"Tak to se tvé pokaždé, právě změnilo na většinou," využil vývoje situace Damon a přitáhl si mě o dost blíž. Bezděčně jsem si olízla rty a obrátila jsem k němu svou tvář.
Říkám to pořád. Alkohol mi nesvědčí. Neumím pít a navíc vždy vyvedu nějakou hloupost.
S matnou vzpomínkou na jediný polibek, o který se přímo se mnou Damon pokusil, jsem se vyhoupla na špičky, opřela se o Damonova ramena a s prostou radostí mu vtiskla polibek rovnou na ústa. Nebýt alkoholu, určitě bych byla rozpačitá, ale v tu chvíli bylo všechno perfektní. Damonova dlaň na mém kříži, Damonovy prsty v mých vlasech, Damonovy rty na mých, Damonova vůně všude okolo mě… Prostě Damon, lamač dívčích srdcí. Tam. Se mnou. Blízko. Tak blízko, že jsem nechtěla přestat a odtáhnout se.
"Eleno, necháme si to na později," přerušil škádlivě náš hřejivý dotek Damon.
"Tak ale honem," zamávala jsem zírajícímu Stefanovi a rychle pádila ke dveřím.
Sotva jsme zabočili za nejbližší roh, ozval se Damon dotčeně: "Cítím se zneužitý."
"Tak s tím něco uděláme, ne?" nalepila jsem se na něho a veškerou silou ho srazila na zeď, kolem které jsme procházeli.
"Kde se to v tobě bere?" zabublal smíchy Damon, který si pravděpodobně neuvědomoval, že za mé velmi nízké zábrany může množství alkoholu, které jsem zkonzumovala. Umlčela jsem ho vášnivým polibkem a nadšeně vnímala, jak mi ten nesmírně sexy upír vychází vstříc. Bohu díky, ještě pořád pro mě měl slabost.
Snažil se mi sdělit něco o soukromí a přesunu, ale neměla jsem nejmenší chuť mluvit nebo poslouchat. A Damon si mé mlčení vyložil po svém. Vtáhl si mě do náruče a já mu automaticky obmotala nohy kolem boků. Ocitla jsem se tak pár centimetrů nad ním a mohla jsem korigovat délku i sílu našich polibků.
Přirozeně mě v mém podnapilém stavu vůbec nepřekvapovalo, že jsem najednou ležela vmáčknutá pod jeho tělem na nějaké posteli.
Vlastně jsem se úplně ztratila. Ponořila jsem se hluboko pod hladinu pocitů a doteků.
Nikdy jsem si přesně nedokázala vzpomenout, co se dělo, co všechno jsem Damonovi dovolila. Vlastně - k čemu všemu jsem Damona popoháněla, o co jsem ho prosila. Každopádně jsem byla v ráži a ne úplně při smyslech. Což je dost zlá kombinace.
***
Bolela mě hlava. Hodně. Připadala jsem si úplně rozlámaná a neuvěřitelně utahaná. A byla jsem nahá. Nahá a moje hlava pokojně spočívala na klidně oddechující mužské hrudi.
Nahá. Mužská hruď. Kocovina.
Peprně jsem zaklela a zkusila se posadit. Neodhadla jsem svoje aktuální schopnosti a rovnováhu a zřítila jsem se se zděšeným zaječením z postele. Duchapřítomně jsem se natáhla po jedné z přikrývek a zavčasu se přikryla. O pouhých pár setin sekundy později se totiž nade mnou zjevila Damonova rozespalá, ale vysmátá tvář.
"Tak to se mi ještě nestalo," zazubil se. "Každá ženská, která se vedle mě po takové noci probudila, zatím děkovala Bohu, když mě uviděla."
Nadechla jsem se k nějaké prudké odpovědi, ale slova se mi zadrhla v hrdle, když se Damon s prostěradlem ledabyle přehozeným přes boky vytáhl do sedu. Lačně jsem hltala jeho postavu a v duchu si pořádně vynadala, že jsem nedávala větší pozor včera v noci.
Jakoby tušil, že mě ten pohled na jeho tělo úplně ochromil, spojil ruce vysoko nad hlavou a protáhl se, až mu v zádech zapraštělo. Při tom se mu na hrudi svaly laxně zavlnily. Na prázdno jsem polkla a s otevřenou pusou sledovala, jak sklouzl z postele a tentokrát bez prostěradla mířil ke dveřím koupelny. Teprve když za nimi zmizel, byla jsem schopná zamrkat a probrat se z naprostého transu.
Milí, drazí, ten zadek byl božský!
Zatřepala jsem hlavou a mumlala si pod nosem, že bych si tu zatracenou sprchu taky dala, ale že…
"Slyšel jsem něco o společné sprše? Já čekám," vyzval mě provokativně Damon z koupelny.
S úsměvem jsem se vyškrábala na nohy, poznamenala si, že tenhle chlap má uši všude, a jako věrný pejsek skotačila do místnosti plné horké hutné páry.
O pár minut později jsem si krátce pomyslela něco o tom, že zbytkový alkohol nebude asi úplná hloupost, protože jak si jinak vysvětlit, že jsem se od Damona odmítala vzdálit byť jen na pár centimetrů?
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 2. dubna 2011 v 14:44 | Reagovat

Hezký dess :)

2 Lexie Lexie | 2. dubna 2011 v 14:55 | Reagovat

Zhltla jsem ji celou :D !!

3 Kykyňa Kykyňa | Web | 2. dubna 2011 v 15:04 | Reagovat

Mne sa tvoja poviedka, alebo ako to nazvať, páčila :). I keď nie som moc zvyknutá na také prejavy Eleny. Zaujímavé situácie ;).

4 ada ada | 2. dubna 2011 v 17:21 | Reagovat

super poviedka!!!

5 delenafans delenafans | 2. dubna 2011 v 18:14 | Reagovat

Božské :))

6 Chi-chi Chi-chi | 2. dubna 2011 v 19:37 | Reagovat

Ty... jo... To asi byl zadek, co? :P Sice měla kocovinu, ale i tak by ho určitě zulíbala k smrti... (ale u upíra to asi nejde) :)

7 Kaczi Kaczi | E-mail | Web | 2. dubna 2011 v 20:36 | Reagovat

Zadek mě dostal :D Jinak hlášky naprosto perfektní, četla jsem tak rychle, že jsem se lekla když jsem dorazila na konec :D Krásný!!:)

8 Mirka Mirka | 3. dubna 2011 v 11:21 | Reagovat

Krásne napísané :)

9 Meruňka Meruňka | Web | 3. dubna 2011 v 11:36 | Reagovat

jako vždy naprosto dokonalé XD

10 Michelle Michelle | Web | 3. dubna 2011 v 21:13 | Reagovat

Díky moc všem za komentáře, udělali jste mi vééélikou radost :)

11 Mary Angel :-) Mary Angel :-) | 4. dubna 2011 v 21:18 | Reagovat

ja nemam slov - jednoznacne perfektne ... no parada, skvele dialogy, a toto bolo ... wau

12 Courtney Courtney | 6. dubna 2011 v 22:04 | Reagovat

teda, toto sa pacilo aj mne...chvalim:-)

13 Barbara Bellamy Barbara Bellamy | 28. května 2011 v 13:31 | Reagovat

Velice originální. Jen tak dál.
Děj byl mírně zamotaný, myslím že kapitolovka by z toho byla úžasná. Měla by si poté více času všechny události vyjasnit.

14 andy andy | 31. května 2011 v 7:28 | Reagovat

ten božský zadok by som si dala aj ja... tá Elena sa ale má v tvojich poviedka ako v raji

15 Nena Nena | 2. července 2011 v 19:46 | Reagovat

milé :)

16 Veeruš Veeruš | 4. července 2011 v 10:47 | Reagovat

Jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ♥ Áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááách. Já chci taky!!!! ♥ Jak to hráli na Stefana! :D Děsně jsem se u toho křenila :D Je to super!!!

17 >>Vampire's girls<<..píše *Blair* >>Vampire's girls<<..píše *Blair* | Web | 19. srpna 2011 v 1:15 | Reagovat

Nádherný! kež by se tohle stlo:D

18 *Mery* *Mery* | Web | 29. srpna 2011 v 1:45 | Reagovat

vzrušujúce! =D

19 adminystrator adminystrator | 8. února 2012 v 14:19 | Reagovat

vítej na mem blogu[17]:

[18]:

20 Janka Janka | 23. prosince 2012 v 16:57 | Reagovat

Milý, drazý, ten zadek byl božský xDDD Toto ma dostalo :D Poviedka to bola proste super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama