My kidnapper 6

9. dubna 2011 v 9:03 | Michelle |  Long tales
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon/Elena
Zařazení do děje: Nepříliš důležité. První série. Elena unesena. Kdo ji unesl? Dozvíme se. Hlavním zůstává - PROČ? Zachrání jí někdo? (Psáno z pohledu Eleny)
Komentář autora: Hodně přemýšlecí kapitolka, ve které se toho moc neděje. V důsledku poměrně důležité ;)


Zhroutil se na mé zpocené, žhnoucí, rozlámané tělo. Cítila jsem, jak mi jeho srdce rozbouřeně buší do hrudi. Nečekala bych to od upíra. Neměl by zůstat chladný i v takové situaci?
"Miluju tě," vydechl mi horce do ucha.
"Cože?" vyjekla jsem a vytrhla se mu. Převalil se na záda a vyčerpaně na mě hleděl. A rty mu nekřivil žádný ironický úšklebek. Vůbec se neusmíval. Zamračila jsem se a vlepila mu políček. "Šašku," vyprskla jsem naštvaně a s prostěradlem ledabyle omotaným kolem sebe jsem odplula do koupelny.
Osel! Z takových slov se sranda nedělá. A už vůbec ne po tom, co jsme… Zatraceně!
Podrážděně jsem pustila vodu a nechala napouštět vířivku. Promnula jsem si čelo a zajela prsty do vlasů.
Někteří lidé mají perfektní schopnost zvednout vám žluč. Damon je jeden z nich. Může být sebevíc sexy a sebelepší v posteli (ne, že by to ještě šlo) a stejně mě vždycky absolutně vyřadí nějakým pitomým kecem.
Opřela jsem se dlaněmi o umyvadlo a sledovala svůj odraz v zrcadle. Dlouhé hnědé vlasy jsem měla zacuchané a rozčepýřené, spodní ret byl opuchlý a lehce na jednom místě krvácel, na krku jsem měla čtyři drobné, ale stále krvácející ranky - dvě stopy po Damonově hladovém výpadu. Nejvíc mi ale vzal dech pohled do mých očí. Zářily. Normálně tmavě hnědé duhovky se nyní leskly a blýskaly se spokojeností. Ukojeností. Štěstím.
Ach ne… Přece nemůžu být šťastná po znásilnění, no ne? Já vím, že jsem v závěru… že jsem někdy uprostřed trochu… že se mi to vlastně hned od začátku líbilo a že se to znásilněním nazývat ani v nejmenším nedá, ale… Stejně!
Zamračeně jsem vklouzla pod teplou hladinu příjemně pobublávající vody. Ponořila jsem se celá, jako bych prováděla nějaký podivný očistný rituál. Voda mě štípala v nose i v očích, ale myšlenky, které bych potřebovala očistit, zůstaly stále poskvrněné.
Zvláštní, ještě pořád cítím jeho dlaně na bocích. Je to normální?
Vynořila jsem se a uhladila si mokré, lepící vlasy z obličeje.
Se Stefanem jsem se tak nikdy necítila. Se Stefanem… Stefan!!! Do háje! Zabije mě. A Damona možná ještě přede mnou. Ostatně zasloužíme si to.
Pokrčila jsem kolena a přitáhla si je k hrudníku.
Stefana miluju a stýská se mi. Po Damonovi toužím a chci ho.
Zaklonila jsem hlavu, opřela si ji o hranu vany a zavřela oči.
Stydím se. Ano, stydím se sama před sebou. Na druhou stranu bylo to nevyhnutelné. Jednou bych beztak Damonovi propadla. A víckrát se to už nestane. Jednou a dost.
Teprve nedávno poznané rty se náhle přitiskly na ty mé. Omámeně jsem pozvedla pravou ruku a přitáhla si Damona ještě blíž. Beze slova si vlezl do vany za mnou a nerušeně pokračoval v polibku.
Tolik k mému "jednou a dost".
Přidušeně jsem se zasmála, když mě po boku přejel prsty tak lehce, až to zalechtalo. Všechna má předsevzetí se rozpouštěla přímo pod jeho polibky a doteky.
Nikdy dřív jsem tomu nevěřila. Rozporu mezi láskou a touhou. Teď věřím.
Prohnula jsem se v zádech a zatnula nehty do jeho pevných ramen.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 paul--wesley: Evangeline paul--wesley: Evangeline | Web | 9. dubna 2011 v 9:24 | Reagovat

úplne úžasná.. Píšeš fakt super =D

2 vampire-fictions vampire-fictions | Web | 9. dubna 2011 v 10:40 | Reagovat

Kvůli tobě jsem si zapla počítač už takhle ráno.. a vyplatilo se. Tohle mě prostě nepřestane dostávat. Zbožňuju tuhle povídku :)

3 Blonďatá Vanička - Aff Blonďatá Vanička - Aff | E-mail | Web | 9. dubna 2011 v 11:28 | Reagovat

Super super super! :D Nemám slov :D Damon je sice hajzl ale co... I to se vyplatí .D

4 Mary Angel :-) Mary Angel :-) | 9. dubna 2011 v 17:46 | Reagovat

dokonala dokonalost! nadherna nadhera ... aaaa ja nedycham, nemyslim, len si vychutnavam tento moment ... si uzasna autorka ... a naprosto ma dostalo, ze jej Damon povedal ze ju miluje ... uz sa nemozem dockat dalsej kapitoly

5 Nena Nena | 2. července 2011 v 20:14 | Reagovat

veľmi by ma zaujímalo koľko máš rokov ?

6 elmo elmo | 18. února 2012 v 22:24 | Reagovat

mám prečítané všetky poviedky na tejto stránke a teraz, keď máš prestávku sa vraciam k starým dielom - musím povedať, že tento patrí medzi tvoje najlepšie.. :D super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama