On the other side 7

31. března 2011 v 12:07 | Michelle |  Long tales
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon/Elena
Zařazení do děje: Stefan na pár dní odjíždí a nechává Elenu hlídat svým drahým bratrem. Jenna a Jeremy také opouští dům, a tak Elena zůstává vydaná napospas Damonovi. Co se z toho vyvine? Jakou chytračinu na ni Damon vymyslel? A kam vlastně jel Stefan?
Komentář autora: Tak jakpak Elenka snáší smrt Stefana? A co kliďas Damon? xD A CO VY NA TO? ;)


Zavolal Bonnie. Zavolal Caroline. Zavolal Mattovi.
Nikdo neměl čas zaběhnout ke Gilbertům, vzít Eleně nějaké oblečení a donést je k Salvatorům.
"Jeremy, ahoj, tady Damon," vyhrkl, když mu konečně vzal hovor Elenin drahý bráška. "Kdy se vracíte? … Aha, až zítra. … Ne, všechno v pořádku. … No jo, tak jsem lhal," zavrčel. "Může tě slyšet Jenna?" Chvíli počkal a spustil: "Objevila se tu Katherine. … Jo, to je ona. Odvezl jsem Elenu pryč, ale našla nás a napadla nás společně se Stefanem. … Pro Boha, Jeremy, neřvi tolik, jsem fakt unavený. … Ano, Elena je v pořádku, Stefan ne, zabila ho. … Ale ne, zabila ho Elena. … Ano, přesně tak. Je teď u mě, ale nemá nic na sebe a bojím se, že ji jinak než s oblečením v rukou z vany nedostanu. … No, tak zítra se stav, vezmi ji sem věci a vysvětli to Jenně! … Něco ji prostě řekni. Měj se."
Zhluboka se nadechl a vydechl, položil telefon na stolek a vydal se ke dveřím své ložnice a odtud ke koupelně.
"Eleno?" houkl a slušně zaklepal.
"Opovaž se vkročit dovnitř!" zaječel někdo uvnitř. "Máš to oblečení?"
"Ne, nikdo nemá čas a samotnou tě tu nenechám."
"Tak se taky klidně rozpustím," zaprskala a Damon se ušklíbl. Zdálo se, že je na tom lépe, než očekával.
Nedalo se s určitostí říct, jak přesně se Elena cítila. Sama si tím nebyla jistá. Seděla v chladnoucí vodě a opírala si hlavu o pokrčená kolena. Občas ji po tváři stekla neposedná slza, občas ji z úst uniklo nezadržitelné kniknutí zraněného zvířete. Doufala, že se brzy rozhodne, co teď vlastně chce. Vědoucně podváděla Stefana, zatímco on padl do rukou Katherine. Líbala Damona a Stefan ji pak chtěl bezdůvodně zavraždit. Jednala v sebeobraně, zopakovala si poněkolikáté, přestože věděla, že to není celá pravda. Damon by ho zneškodnil sám, ale popadl ji amok a probodla ho sama. Nebyla to vražda jako každá jiná?
Zamrkala a v zimomřivém gestu si promnula ramena. Začínalo jí být opravdu chladno a v hlavě se jí střídavě objevovaly dvě myšlenky. Zabila jsem Stefana. Líbala jsem Damona.
Pokoušela se věnovat jen té první. Chladnokrevně propíchla svého kluka. Protože ji chtěl zabít! Protože miluje Damona!
Trhla sebou. Co? Odkud se to vzalo? Odkud pochází ten vysoký pištivý hlásek, který si nechce dát pokoj a stále opakuje svou lživou výpověď.
Nemilovala Damona, Damon není tvor určený k milování. A k čemu asi, ty huso? Nedbala na onu poznámku a pokračovala ve své vlastní úvaze. Ovlivňuje druhé, zabíjí pro krev, je násilnický, zlý, proradný, prolhaný a sexy, že? Usoudila, že ji už nejspíš ta zima vlezla na mozek a natáhla se po osušce. Pečlivě se utřela a zabalila se, jak to jen bylo možné.
"Damone?!"
"Ano?" otevřely se prudce dveře a ji ovanul chladný vánek. Otřel se jí o pokožku nahých ramen, stejně jako po chvíli Damonovy nenechavé prsty.
"Říkala jsem, abys dovnitř nelezl," ustoupila a uhnula pohledem do strany. Rozrušil ji, i ten letmý dotek ji vzal dech od úst.
"Jsi v pořádku?" zeptal se Damon procítěně a důkladně si ji prohlédl.
"Moc ne," pozvedla k němu oči zalité slzami. Snadno čitelným gestem ji nabídl svou utěšující náruč a ona, ačkoliv si pevně předsevzala vyhýbat se všem fyzickým kontaktům, se mu zkroušeně svezla do objetí. Cítila, jak jeho nezvykle něžná ruka přejíždějí po jejích vlasech a hladí je. Cítila, jak ji druhou paží ochranitelsky objímá a tiskne na pevné tělo. Blaženě se nadechla jeho osobité vůně a vzpomněla si na tu Stefanovu. Určitým způsobem podobnou, jiným naprosto odlišnou. Posmrkla a přistoupila k němu ještě blíž. Zabořila svou hlavu do jeho hrudi a začala mu košili smáčet horkými slzami. Ne, nebyla v pořádku ani trochu.
Zaznamenala, že ztratila půdu pod nohama a že ji Damon odnáší do ložnice. Stále zabalenou v mokré osušce ji položil na prostornou manželskou postel a lehl si vedle ní. S bolestivým zakňučením se k němu schoulila a nechala se přikrýt chladivou přikrývkou.
Celý svět byl vzhůru nohama. Místo noci byl den. Místo Stefana tu byl Damon. Místo doma byla u Salvatorů. Místo toho, aby ji Damonovo chování připadalo otravné, se k němu vděčně tiskla. A namísto toho, aby se ji Damon snažil bezcitně svádět, jak měl ve zvyku, se jemně probíral jejími vlasy.
Uprostřed únavného záchvatu pláče prostě umlkla a vyčerpaně upadla do hlubokého spánku.
Damon se pousmál. Nechtěl na ni používat síly, ale potřebovala si nutně odpočinout. A on taky. Přivinul ji k sobě, zavřel oči a spokojeně usnul.

pokračování → On the other side 8
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 delenafans delenafans | 31. března 2011 v 14:05 | Reagovat

Nádhera :))

2 Lexie Lexie | 31. března 2011 v 16:20 | Reagovat

Nemůžu se jí nabažit :D !

3 paul--wesley: Evangeline paul--wesley: Evangeline | Web | 31. března 2011 v 16:38 | Reagovat

úžasné =D dokonalé super.. proste jaaaj =D

4 Chi-chi Chi-chi | 31. března 2011 v 19:25 | Reagovat

Ty jo... Super... :) Ty umíš skvěle psát :O :D 8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama