On the other side 3

27. března 2011 v 12:05 | Michelle |  Long tales
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon/Elena
Zařazení do děje: Stefan na pár dní odjíždí a nechává Elenu hlídat svým drahým bratrem. Jenna a Jeremy také opouští dům, a tak Elena zůstává vydaná napospas Damonovi. Co se z toho vyvine? Jakou chytračinu na ni Damon vymyslel? A kam vlastně jel Stefan?
Komentář autora: A je to tu!!! xD Mezi Elenou a Damon to tradičně začíná jiskřit, ale nebude přece jen "nudně" přihlížet, že? Delenovskou náladu narušuje noční návštěvník... xD KOMENTUJTE, PROSÍM! :)


Pozorovala tu krásnou tvář nad sebou. Světlé okouzlující oči na ni zíraly, a ačkoliv si byla jistá, že ji neovlivňuje, nechtěla ho odstrkovat. Líbilo se jí to, ten způsob, kterým se slabě usmíval, to, jak ji tiskl hloub do peřin, jak ji hladil po vlasech.
Stefan to nikdy nevydržel. Když u ní byl blízko po delší dobu, vždycky se přestal ovládat a všechna dobrá předsevzetí se utopila v touze po krvi. Damon takový problém neřešil, když měl žízeň nebo hlad nebo jak tomu říkat, prostě si svou životadárnou tekutinu sehnal. A tak ji teď mohl něžně líbat na krku a nevrčet na ni s vyceněnými zuby.
Jo, Damon ji líbal na krku a to tak sladce a jemně, že se mu v rukou rozpouštěla. Teda…
Cože?!
Prudce se posadila a zalapala po dechu. Sen, jenom sen, uklidňovala se. Koutkem oka se podívala na druhou polovinu postele a málem z ní spadla. Damon si poklidně hověl vedle ní a šklebil se tak vyzývavým způsobem, že jí to okamžitě došlo.
"Neklidný sen?" zatvářil se nevinně, ale v podstatě se těmi slovy usvědčil z činu.
"Nevím proč, ale mám takový pocit, že o tom víš víc než já sama," blýskla po něm zle očima. Rozespale se postavila na nohy a pomalu dokráčela ke dveřím.
"Kam jdeš?" podivil se Damon její aktivitě.
"Napít se, zvědavče," odpálkovala ho a vyšla ze dveří.
"Tak mi taky něco vezmi, nejlíp něco ostřejšího," přikázal a vesele se na ni usmíval.
"A proč bych to měla dělat?" zeptala se sladce.
"Protože se určitě ráno budeš chtít převléknout a klíč od koupelny mám já," vysvětlil jí triumfálně.
Otevřela pusu, aby mu něco pěkně od plic pověděla, ale nakonec se spokojila jen s podrážděným zasténáním. Ten muž v její posteli byl normální tyran. Vlastně ani normální ne, koneckonců už nějakou dobu ho podezřívala, že je to mimořádně narušený psychopat. Moudře se rozhodla poslechnout ho a donesla mu skleničku whisky.
"Díky, Eleno, to jsi nemusela," dloubl si a polkl všechnu tekutinu zaráz. Stočila oči v sloup a znovu se zachumlala pod peřinu.
Sotva začala opět upadat do blahodárného spánku, ucítila, jak jí něco lehce přejíždí po pokožce na paži. Ten dotek byl tak slabý, že si v prvních pár momentech myslela, že si ho jen představuje. Kůže ji v těch místech začala trošku svědit, a tak se jí ospale dotkla druhou rukou. Setkala se s Damonovými šimrajícími prsty. Ucukla, ale byla příliš pomalá. Sevřel prsty její zápěstí a plynulým pohybem ji přetočil čelem k sobě. Chtěla něco namítnout, ale jeho vážný a zamračený výraz ji zarazil.
"Někdo je v domě," zašeptal velmi tiše. "Zamkni se tady v pokoji a ani se nehni, jasný?"
Polkla a přikývla. Vydala se Damonovi v patách ke dveřím a těsně před tím, než je otevřel, ho chytla za rameno. Rozladěně se otočil.
"Buď opatrný," naznačila rty a sklopila oči. Pohladil ji po tváři a nadpřirozenou rychlostí zmizel v domě. Nehlučně nechala dveře zaklapnout a otočila klíčem dvakrát v zámku. Měla strach. Damon neblázní kvůli hloupostem, takže se určitě nevrátí do dvou sekund a neřekne, že to byla jen Jenna nebo Jeremy (když navíc ti dva jeli za tetou na celý týden). Strnule stála uprostřed pokoje a pohledem střílela na všechny strany, od okna k oběma vchodům a zase zpátky. Pozorně naslouchala a upřímně ji děsilo, že jediný zvuk, který slyší, je zvuk jejího vlastního srdce.
A pak se to všechno seběhlo v pár dlouhých vteřinách. Pod schody se ozvala příšerná rána a rozzuřené zasyčení. Ze dveří se po jediném silném úderu stala pouhá hromada třísek a ve vzniklém otvoru se objevila její vlastní postava. Jakoby tam někdo před chvílí postavil zrcadlo a ona teď zírala přímo na svůj odraz. Škoda, že si byla zatraceně moc jistá, že má na sobě pyžamo a ne obtáhnutou koženou bundičku, kalhoty a podpatky velikosti mrakodrapů.
"Tak, jednoho tvého ochránce jsem dostala, kde je ten druhý? Očekávala jsem lepší domobranu," usmála se rádoby mile Katherine a přirazila Elenu ke stěně. Prsty ji pevně sevřela kolem hrdla a zavolala: "Stefane! Nemá cenu čekat na lepší chvíli, držím tu tvoji ubohou náhražku pod krkem!"
"Není tady," zasýpala napolo přidušená Elena a dočkala se silného úderu do hlavy.
"Nelži," přimhouřilo na ni zle oči její druhé já, dávná příbuzná, Katherine.
"Je tady jenom Damon," lapala bezmocně po dechu.
"Aha," pronesla významně. "Škoda," posmutněla a odhodila Elenu jako nepotřebnou hračku přes celý pokoj. Ta si vyrazila dech o skříň, uhodila se do spánku a pomalu upadala do bezvědomí. Poslední, co zaznamenala, byl Katherinin vzdálený výkřik a tříštění skla.


pokračování → On the other side 4
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lexie Lexie | 27. března 2011 v 12:55 | Reagovat

Takhle mě napínat? to se nedělá!! :D
Asi umřu než se tu objeví 4. kapitola !! :D

Jen co jsem nepobrala bylo kdy byla katherine pozvaná do jejího domu..Ale jinak vážně super :)

2 Awi Awi | Web | 27. března 2011 v 13:13 | Reagovat

Ahoj, pokud si vzpomínáš, na mail jsi mi poslala svojí práci (grafiku), je už u mě na blogu. Můžeš se mrknout ;)

3 Michelle Michelle | Web | 27. března 2011 v 13:50 | Reagovat

[1]: Prosím tě :D Katherine se dostane všude :) Ale pokud chceš přesné vysvětlení, tak si to představuju tak, že ovlivnila Jennu pár dní předem :) ;)
Jinak děkuji moc za komentáře xD

4 delenafans delenafans | 27. března 2011 v 17:03 | Reagovat

Nevydržím!! Chcem už daľšiu kapitolu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama