Dirty Little Secret

20. března 2011 v 10:34 | Michelle |  Short tales
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Tyler/Caroline
Zařazení do děje: Tyler nechápe, proč Caroline riskovala nebezpečí vlkodlačího kousnutí, když je pro ni smrtelné. A dozví se to :)
Komentář autora: Slibovaná povídka na geniální pár, ještě jednu mám v hlavě, ale musím ji trochu dopilovat :). Jinak v textu jsou použity dva rozhovory přímo ze seriálu, aby vás to nepřekvapilo :) Užívejte a pište komentáře! xD


Seděl na schodech před jejím domem. Prohlížel si svoje ruce a cítil se netypicky nesvůj. Uslyšel lehké údery jejích podpatků a zvedl hlavu.
"Ahoj," usmál se trochu a vytáhl se na nohy. "Kde jsi byla?"
Caroline pozvedla obočí a zatvářila se poněkud rozladěně. "Ve škole. Co se děje?" Tyler neodpovídal, a tak jí došlo, že se nejspíš jedná o nějaké upírsko-vlkodlačí problémy. "Co potřebuješ?" povzdechla si.
"Musíme si promluvit," přikývl si sám pro sebe a zahleděl se jí do očí s patřičnou dávkou přísnosti. Chce to vědět a taky se to dozví.
"Proč?" vyhrkla popuzeně. "Co je s tebou?"
"Jen nerozumím jedné věci," odpověděl klidně.
"Které?"
"Proč jsi to riskovala?" přimhouřil oči a přešlápl. "Jestliže může vlkodlačí kousnutí zabít upíra, proč jsi to riskovala?"
"Protože," začala větu bez rozmyšlení a náhle si uvědomila, že si sama není jistá, proč to udělala. Rozhodla se darovat mu pravdivou odpověď, "potřeboval jsi pomoc."
"Mohl jsem tě zabít," zakroutil bezmocně hlavou.
Přikývla. Věděla to. Riskovala to. "Ale nezabil."
"Nerozumím ti, Caroline," stiskl zuby a doufal, že mu konečně odpoví srozumitelně.
Protáhla se kolem něho k domovním dveřím a na nejhornějším schodku se na něj otočila. "Proč je pro tebe tak těžké nechat někoho, aby ti pomohl?" vyjekla trochu hystericky. Nelíbilo se jí to. Nesnášela vážné rozhovory, kdy po ní lidé chtěli vědět důležité věci. Ona sama je ale nevěděla! Vytáhla z kabelky klíče a zacinkala s nimi.
"O to nejde," zamračil se.
"Ale ano, Tylere! To je přesně ono!" rozhodila rukama. "Jako bys nechtěl, aby na tobě někomu záleželo. A promiň, ale mně na tobě záleží. Záleží mi na tobě, Tylere, tak mi odpusť, jestli jsem překročila hranici tím, že mi na tobě -". Nedořekla svou důležitou výpověď. Tyler jí pevně chytil hlavu do dlaní a přitáhl si ji k polibku. Nehybně tiskl své rty k jejím a po chvíli se o drobný kousek odtáhl. Pohlédl ji do očí, a když nespatřil žádný odpor, políbil ji znovu. Se vším rozporem, který cítil, se všemi emocemi, které se v něm mísily, lehce rozzlobeně, vášnivě, s citem.
Nic ovšem nebylo v pořádku do momentu, kdy mu Caroline polibek oplatila. Jednu paži mu obmotala kolem krku a druhou se svou upíří zručností a rychlostí odemknula dveře. Sotva vpadli dovnitř, přirazila ho ke stěně. Prudce, nemírnila svou novou divokou podstatu. S Mattem měla strach. Od proměny se bála, že by mu mohla ublížit, ale o Tylera se strachovat nemusela. Věděla, že ho nezraní, navíc nebyl o tolik slabší než ona. Což jí dokázal v momentě, kdy ji jen s malou námahou divoce shodil na dřevěnou skříňku. Zavrčela mu do úst jakousi nadávku, ale pravděpodobně to nemyslela moc vážně. Popadla ho za tričko a vtáhla ho do místnosti po své pravé ruce. Kuchyně. Posadila se na stůl a strhla Tylera k sobě. Ten si ji za boky přitáhl blíž a rty se přisál k jejímu krku. Prohnula se v zádech a nechala si stáhnout bundu z ramen, odhodila ji někam za sebe a děkovala Bohu, že má její matka noční. V podobných končinách skončilo i Tylerovo tričko. Opět se sklonila k jeho ústům a ukradla si dravý polibek. Do své vášnivé dychtivosti se vžila natolik, že přestala kontrolovat svou druhou tužbu. Ostrým špičákem škrábla Tylera do rtu a s poraženeckým zasténáním mu kapičku krve olízla.
"Už jsem měl strach, že z toho vyváznu živý," zašklebil se a bez mrknutí oka jí roztrhl tričko. Caroline to nenechala jen tak a dříve, než Tyler stihl zpozorovat, že se vůbec pohnuli, ho povalila na svou postel. Ucítila jeho ruce na bocích a vzápětí se ocitla přimáčknutá pod jeho pevným tělem.
"Přesně pro tohle jsem riskovala vlkodlačí kousnutí," šeptla mu rozpustile do ucha a poddala se jeho horkým dotykům, které na její chladné kůži příjemně pálily.
***
Pokojně odpočívali pod tenkou přikrývkou. Tyler ji objímal kolem ramen a ona mu spočívala rozcuchanou hlavou na hrudi. Z předsíně se ozvalo otravné zazvonění zvonku.
"Jdu tam," broukla a během pár sekund stála oblečená u dveří. Tahle další drobná výhoda upírství se jí líbila. Rychlost. Síla. Obratnost. Prostě bomba. Pokud samozřejmě člověk zapomene na neutuchající touhu po krvi.
"Matte," usmála se mile na mladíka, který nervózně stepoval na schodech.
Když uslyšel její hlas, prudce zvedl hlavu. "Vím, že jsem měl zavolat, promiň."
"Co tady děláš?" zabouchla za sebou domovní dveře.
"Nevím," odpověděl po pravdě. "Ale jel jsem z práce domů a nějak jsem skončil tady," pokrčil rameny.
"A jsi v pořádku?" dotkla se lehce jeho paže. "Měla jsem o tebe strach."
"Chybíš mi," pousmál se smutně. Caroline to rozesmálo. Povolila vážnou masku a rty se jí roztáhly do širokého úsměvu.
"Matte, já," nadechla se k závažnému prohlášení. Konečně to chtěla všechno urovnat. Věřila, že když mohla teď být s Tylerem a neublížila mu, zvládla by se ovládnout i s ním. Namísto opatrných slov, ale dostal Matt pomyslnou facku do tváře.
Ve dveřích se objevil spokojený Tyler. Mrkl na Caroline, lehce zavadil o její ruku a zahleděl se do její tváře. V očích se jí spojenecky zatřpytilo a oplatila mu mrknutí.
"Ahoj," pozdravil automaticky Matt a ihned toho zalitoval. Takže jeho nejlepší kamarád a jeho holka. Jak neobvyklé, ušklíbl si v duchu.
Bez rozloučení se otočil a pomalu kráčel ke svému autu. Měl si toho asi všimnout dřív, trávili spolu podezřele moc času. "Kamarádství, pche," prskal v duchu, "mezi holkou a klukem nikdy opravdu fungovat nemůže."
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Meruňka Meruňka | Web | 21. března 2011 v 15:07 | Reagovat

to je super :)
jinak jsem k sobě právě hodila předposlední kapitolku, tak až budeš mít čas tak se mrkni ;)

2 Chi-chi Chi-chi | 21. března 2011 v 17:19 | Reagovat

Pravda... :) Kluk a holka je správná kombinace na lásku jako trám... :P Líbilo se mi to moc... Tylera moc numusim... Ale tadys to udělala hodně dobře... :) :D xD ;D ;) :P

3 *Emmgirl* *Emmgirl* | Web | 23. května 2011 v 16:53 | Reagovat

Tyler a Caroline.. to je ten pravý pár! :-

Stejně jako (podle mě) Bonnie a Jeremy. :D Krása, chci nějakou další!!! Prosííím. :-))

4 andy andy | 30. května 2011 v 9:10 | Reagovat

Ja mám Tylera a Caroline veľmi rada, Matta nemusím a preto sa mi to veľmi páčilo, mohlo to takto kľudne skončiť aj v seriály.

5 Angie Angie | Web | 20. června 2011 v 10:50 | Reagovat

K tejto poviedke som sa dostala až teraz(vôbec neviem prečo) a veľmi sa mi páči...:D
Krásna :D
Hoci teraz, keď mám rewatch 1.série, tak mi ide Caroline viac dokopy s Mattom, ale to nevadí :D

6 Nena Nena | 2. července 2011 v 17:13 | Reagovat

moja obľúbená dvojica ♥

7 Minnie Minnie | Web | 7. listopadu 2011 v 22:53 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsem objevila tuhle povídku =)
Mám moc ráda Carolin a Taylora.. jsou to mí favorit =))

8 Hrabě Hrabě | E-mail | Web | 29. března 2012 v 14:49 | Reagovat

Ale jo, proč ne....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama